Wizyt:
Dzisiaj: 18Wszystkich: 52704

Integracja

Oferta » Integracja

Propozycja wyjazdu integracyjnego
 
Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży „Młodzież Polska”, od sześciu lat zajmuje się organizacją wyjazdów integracyjnych. Współpracujemy z licznymi ośrodkami turystycznymi, hotelami, pensjonatami, ośrodkami szkoleniowo – wypoczynkowymi, na terenie całego kraju - dzięki czemu z łatwością  możemy dostosować się do Państwa wymagań, sugestii i budżetu. 
 
Nasze zaangażowanie, oraz umiejętności zrozumienia potrzeb naszych Klientów to sposób na organizację niezapomnianych imprez.
 
Dewizą jaką kierujemy się w naszej działalności , to zadowolenie Klienta , z naszych usług. Dlatego też oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalnych przewodników i pilotów, którzy będą Państwu towarzyszyć we wszystkich etapach imprezy.
 
Nasze spotkania są prowadzone w formie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Poprzez ćwiczenia indywidualne, zespołowe i integracyjne, gry terenowe, symulacyjne i strategiczne budujemy zaufanie i otwartość tworzące poczucie wspólnoty. 
 
Wszystkie gry i zadania są przeznaczone dla osób w dowolnym wieku i kondycji fizycznej, powodzenie w ich sprawnym wykonaniu nie jest uzależnione od zajmowanego stanowiska, wykształcenia lub stażu pracy.
 
Etapy naszego działania:
 
- opracowanie harmonogramu spotkania i programu imprezy zgodnie z sugestiami i możliwościami finansowymi klienta,
- organizacja transportu, zakwaterowania i wyżywienia oraz atrakcji,
- przeprowadzenie i nadzór nad przebiegiem imprezy.
 
Do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy program naszych imprez wg jego życzeń i możliwości.
 
Korzyści z uczestnictwa w naszych spotkaniach:
 
- integracje zespołu,
- zwiększenie otwartości i zaufania,
- wzrost motywacji,
- wzrost lojalności i zaangażowania w prace na rzecz firmy,
- przełamanie barier w komunikacji i współpracy miedzy ludźmi,
- rozwój umiejętności radzenia sobie ze stresem.
 
Serdrcznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.